Kysané zelí

Video o našem kysaném zelí (POTRAVINY Z DOMOVINY 52 - ZP Otice a.s. / Kysané zelí) můžete shlédnout ZDE

Zelí roku 2019

Zelí roku 2019 - 2. místo Zelí roku 2019 - 3. místo

VI. Otické zelné slavnosti

Dne 10. září 2016 jsme se zúčastnili VI. Otických zelných slavností pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky.

VI. Otické zelné slavnosti VI. Otické zelné slavnosti VI. Otické zelné slavnosti VI. Otické zelné slavnosti VI. Otické zelné slavnosti VI. Otické zelné slavnosti VI. Otické zelné slavnosti VI. Otické zelné slavnosti VI. Otické zelné slavnosti VI. Otické zelné slavnosti VI. Otické zelné slavnosti VI. Otické zelné slavnosti VI. Otické zelné slavnosti VI. Otické zelné slavnosti

Vystavujeme!

Stánek ZP Otice, a.s. Salima 2018

Stánek ZP Otice, a.s. Salima 2018

Flora Olomouc 2016

Zúčastnili jsme se další výstavy ovoce, zelenina a školkařské výpěstky Flora Olomouc 2016, kde jsme obsadili s hlávkovým červeným zelím FUTURIMA 1. místo v souteži o nejlepší výpěstek ve skupině "Košťálová zelenina".

Flora Olomouc 2016 Flora Olomouc 2016 Flora Olomouc 2016 Flora Olomouc 2016 Flora Olomouc 2016

ZP Otice, a.s. se každoročně účastní výstavy Hortikomplex Flóra Olomouc, kde se pravidelně umístila na diplomových místech.

Následující fotky jsou důkazem, že zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s. je nejen kvalitní ale také hodna získat pro svůj pěkný vzhled jedno z ocenění.

Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s.Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s. Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s. Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s. Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s. Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s. Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s.

Produkty

Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s. Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s. Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s. Krouhanka Krouhanka Zelí bílé - kbelík 3 kg Šťáva z otického kysaného zelí Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s.

Porosty

Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s. Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s. Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s. Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s. Zelenina pěstovaná v ZP Otice, a.s.